Захищена пошта
- Накладення ЕЦП
- Зчитування ЕЦП
- Шифрування листів
Магазин ІВК
- Вікно замовлень і покупок сервісів ІВК
- Історія замовлень
- Електронна комерція
ЗвітОператор
Звітність в режимі єдиного вікна
- Формування звітів
- Зберігання звітів
- Відправка звітів в держ. органи
Intranet
Система управління підприємством
- Зручний доступ до корпоративних даних
- Координація роботи персоналу
- Гнучкий рівень взаємодії

Электронные ключи, электронная цифровая подпись, ЭЦП - АЦСК ИВК

Акредитований центр
сертифікації ключів «ІВК»

  • Контакти наших представництв
Повідомлення користувачам АЦСК «ІВК»!


З 1 травня 2015 припинена підтримка ключів АЦСК «ІВК» в програмі електронної звітності «СОНАТА» ( http://sonata.biz.ua ).
Повідомляємо, що здати звітність з використанням ключів АЦСК "ІВК" безкоштовно можна через інші системи: «ІВК-Звітність» , портал «Звітоператор» та інші.

Вищий адміністративний суд України підтримав ПрАТ "ІВК"


Шановні клієнти ПрАТ «ІВК»!
Повідомляємо, що 24 грудня 2014 року вищий адміністративний суд України підтримав постанову Київського апеляційного адміністративного суду міста Києва щодо скасування наказу Міністерства юстиції України від 27 травня 2014 № 821/5 "Про скасування акредитації та анулювання свідоцтва про акредитацію центру сертифікації ключів приватного акціонерного товариства "Інфраструктура відкритих ключів".

На сьогоднішній день ПрАТ «ІВК» працює в штатному режимі і надає послуги електронного цифрового підпису (свідоцтво про акредитацію центру сертифікації ключів серія А № 12 діє до 31.01.2018).

З постановою можна ознайомитися за посиланням - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42014720
З повагою адміністрація ПрАТ «ІВК»

Суд скасував наказ Мін'юсту від 27.05.2014 № 821/5


Окружний адміністративний суд міста Києва постановив визнати протиправним та скасувати наказ Міністерства юстиції України від 27 травня 2014 року № 821/5 "Про скасування акредитації та анулювання свідоцтва про акредитацію центру сертифікації ключів приватного акціонерного товариства "Інфраструктура відкритих ключів".
Постанова суду

Звітуйте легко!


Шановні абоненти АЦСК ПрАТ "IВК"!

Дякуємо, що користуєтеся «ІВК Звітність»! За допомогою цієї програми Ви можете без будь-яких проблем здійснювати передачу звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису в державні установи.

Для формування та подання електронної звітності ми рекомендуємо використовувати Портал «ЗвітОператор» . Портал «ЗвітОператор» має більш розширені функції - за допомогою "ЗвітОператору" ви зможете формувати і відправляти будь-яку звітність до Міністерства доходів і зборів України, друкувати звіти та квитанції, імпортувати та експортувати електронні форми. Всі ваші звіти та квитанції до них зберігаються в захищеному середовищі, до якого ви можете отримати доступ з будь-якого місця.

Все що Вам необхідно для початку роботи – зареєструватись на Порталі!

Детальна інформація по роботі в розділі Допомога.

Закриття одеського ВПРЗ


Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що у зв'язку з тим, що пункт реєстрації заявників, розташований за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 32 проводить шахрайські операції по наданню електронного цифрового підпису, адміністрацією ПрАТ "ІВК" прийнято рішення про закриття цього пункту.

Для запобігання неприємних ситуацій просимо Вас уникнути звернень до даного пункту. Правонаступником стає пункт реєстрації заявників розташований за адресою: 65023, м. Одеса, вул. Ніжинська , 16. тел. (048)797-24-55, e-mail: odessa@ivk.in.ua

Договори укладені з 22 травня 2014 р. в ВПРЗ - Успенська 32 , з адміністраторами реєстрації Чабаном Олександром Сергійовичем, та Русиною Олександрою Борисівною будуть вважатися нелегітимними, а сертифікати видані на цьому ВПРЗ будуть заблоковані.

Для отримання послуги ЕЦП у Вашому регіоні Вам слід звертатися до пунктів реєстрації зазначених у розділі "Контакти", розміщені на нашому сайті.

Приносимо свої вибачення за можливо надані незручності.

З повагою,
Адміністрація ПрАТ "ІВК".

Що робити, коли під час підписання документа виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено»


Необхідно перевірити:

- який ключ ЕЦП використовується першим (правильна послідовність підписів: бухгалтер-директор-електронна печатка);

- якщо ключ обрано правильно, слід звернути увагу на правильність уведення паролю, а саме регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо (створений пароль може містити особливі символи, які відрізняються за розташуванням на клавіатурі);

- чи змінювалось ім’я файлу особистого ключа - у разі зміни ім’я файлу особистий ключ буде пошкоджено, тому необхідно звернутися до відокремленого пункту реєстрації заявників ПрАТ «ІВК», у якому отримували послуги ЕЦП, подати заяву на скасування посиленого сертифіката, згенерувати новий особистий ключ та отримати відповідний йому посилений сертифікат відкритого ключа.

Шановні користувачі!


Повідомляємо, що наказом Адміністрації Держспецзв’язку України від 18.12.2012 № 739 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 14.01.2013 під № 108/22640), затверджені вимоги до форматів криптографічних повідомлень, обов’язкових до використання усіма акредитованими центрами сертифікації ключів з 01.01.2014.

Колектив компанії ІВК вітає усіх своїх клієнтів та ділових партнерів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!Бажає усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та надійності ділових партнерів.
Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог,
впевненість у правильності обраної мети
та енергію для її досягнення.
Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у 2014 році!
З Новим Роком! Яскравим, щедрим,
добрим, радісним для Вас!
Романтичним і чарівним,
Прихильним у потрібний час!
Бажаємо, щоб Вам щастило
І блискучих перспектив!
Від усієї душі вітає Вас наш колектив!

Підтримка ЕЦП ПрАТ "ІВК" в АС МЕСПЛАН з подальшим збереженням інформації в системі керування вантажними перевезеннями.


Скан-копія підтвердження від ДП «Проектно-конструкторське технологічне бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті

Поддержка ЭЦП ЧАО "ИОК" в АС МЕСПЛАН с дальнейшим сохранением информации в системе управления грузовыми перевозками.


Скан-копия подтверждения ГП «Проектно-конструкторское технологическое бюро по автоматизации систем управления на железнодорожном транспорте Украины»