Захищена пошта
- Накладення ЕЦП
- Зчитування ЕЦП
- Шифрування листів
Магазин ІВК
- Вікно замовлень і покупок сервісів ІВК
- Історія замовлень
- Електронна комерція
ЗвітОператор
Звітність в режимі єдиного вікна
- Формування звітів
- Зберігання звітів
- Відправка звітів в держ. органи
Intranet
Система управління підприємством
- Зручний доступ до корпоративних даних
- Координація роботи персоналу
- Гнучкий рівень взаємодії

Электронные ключи, электронная цифровая подпись, ЭЦП - АЦСК ИВК

Акредитований центр
сертифікації ключів «ІВК»

  • Контакти наших представництв








Електронний цифровий підпис

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) є повним електронним аналогом звичайного підпису на папері, але реалізується він не за допомогою графічних зображень, а за допомогою математичних перетворень змісту документа. Особливості математичного алгоритму створення і перевірки ЕЦП гарантують неможливість підробки такого підпису сторонніми особами (неспростовність авторства).

Електронна форма подачі звітності дозволяє значно спростити і прискорити обмін документами між суб'єктами господарської діяльності і контролюючими державними структурами. Передбачає можливість обміну через інтернет усіма необхідними документами для електронного декларування, для подачі звітності в податкову інспекцію, пенсійний фонд і т.д. При цьому документи підписуються за допомогою ЕЦП, що дає їм юридичну чинність, і шифруються, що дозволяє захистити їх від несанкціонованого доступу. До того ж, перевірка і обробка електронних документів може бути повністю автоматизована. Вже сьогодні можна подавати звітність в електронній формі до ПФУ, ДПАУ, ДКФМУ, ДМСУ, Національного депозитарію.

Надійність і зручність використання електронного цифрового підпису не викликає сумнівів:

  • Процедура перевірки ЕЦП виконується комп'ютером безпомилково, що дозволяє уникнути людського фактору при перевірці звичайного підпису.
  • ЕЦП дає інформацію не тільки про особу, що підписала документ, але і дозволяє переконатися, що сам документ не був змінений або підроблений після підписання (автентичність і цілісність документа).
  • Зручність в обміні, зберіганні та роботі з електронними документами, що мають юридичну силу.
  • Одним з компонентів ЕЦП є позначка часу, яка показує реальний час підписання документа на відміну від дати, що зазначена в самому документі.
  • Завдяки технологіям, які ми застосовуємо, ви можете і шифрувати документи.
  • При цьому до всіх перерахованих вище переваг технології ЕЦП, ви отримуєте ще й гарантований захист інформації від несанкціонованого доступу (конфіденційність інформації).
  • Застосування ЕЦП для подання звітності в електронному вигляді

    Застосування ЕЦП